JavaScript isn't enabled in your browser. Without it same functions can't work.

Poradenství a dokumentace BOZP a PO

Svěřte agendu BOZP a PO profesionálům.

Zpracování a vedení agendy BOZP a PO na základě smluvní spolupráce s garancemi.

Plnění povinností zaměstnavatele v prevenci rizik. Zpracování a vedení předepsané dokumentace BOZP a PO. Školení a informování zaměstnanců. Preventivní kontroly pracovišť. Plnění dalších úkolů zaměstnavatele v bezpečnosti práce a požární ochraně.
1. Na začátku

Zavedení agendy BOZP a PO

Vstupní audit BOZP a PO. Prohlídka pracovišť. Identifikace a vyhodnocení rizik. Zpracování dokumentace BOZP a PO. Nastavení systému řízení BOZP a PO. Vybavení bezpečnostním značením. Proškolení odpovědných osob. Implementace e-learningu.

2. Průběžná smluvní spolupráce

Poradenství a dohled nad BOZP a PO

Činnost OZO v prevenci rizik. Vedení dokumentace BOZP a PO. Poradenství nonstop 24/7. HOT LINE pro mimořádné události. Řešení pracovních úrazů. Prověrky BOZP. Preventivní požární prohlídky. Zastupování při kontrolách.

Školení zaměstnanců e-learningem

Školící aplikace INSTRUCTOR. Interaktivní online kurzy. Ověřování a vyhodnocování znalostí. Certifikace. Aktualizace a informování o novinkách. Nonstop lektorská podpora. Případné doškolování Face-to-Face. Přehledy a reporty o školení.

Zaujali jsme Vás?

Kontaktujte nás, připravíme Vám nezávaznou nabídku.

Hledáte pouze dílčí poradenství?

Vedle komplexní smluvní spolupráce nabízíme následující samostatné služby:

Audit

Jednorázový nebo pravidelný audit celého systému řízení BOZP a PO nebo jen jeho dílčích částí. Audit odhaluje neshody s požadavky (právní předpisy, systémové normy ad.) a doporučuje opatření pro minimalizaci rizik.

Online školení BOZP a PO

Zákonná školení BOZP a PO online. Nejpoužívanější online školení v ČR INSTRUCTOR s automatickou organizací a evidencí vstupních i pravidelných školení, certifikací a nonstop lektorskou i poradenskou podporou.

Chci nezávaznou nabídku

Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Nastavení můžete kdykoliv změnit v nastavení vašeho prohlížeče.