header-split@1395x719.jpg

Časté dotazy

Chcete se něco zeptat? Neváhejte a napište, nebo nám zavolejte.

Spojte se s námi

FAQ Ptáte se a my odpovídáme

Neváhejte nám i kdykoliv napsat nebo zavolat.

Spolupráce probíhá na základě smlouvy. Její návrh Vám rádi připravíme v návaznosti na předloženou nabídku řešení Vašich požadavků. Po podpisu smlouvy můžeme ihned začít.

Každý zákazník má přiděleného svého hlavního konzultanta, na kterého se může v případě potřeby kdykoliv obracet (nonstop 24/7 e-mailem nebo telefonicky). K dispozici jsou podle potřeby i další specialisté PREVENTU. Všichni konzultanti PREVENTU mají vysokoškolské vzdělání a nejvyšší možné kvalifikace odborné způsobilosti pro dané obory a činnosti, které vykonávají.

Nastane-li mimořádná událost (pracovní úraz, požár, apod.), mají zákazníci k dispozici kontakt na svého hlavního konzultanta nebo dispečink PREVENTU, pokaždé se řešení okamžitě ujmeme a pomáháme od prvních kroků.

V případě kontrol státního dozoru poskytujeme zákazníkům veškerou potřebnou součinnost a případné zastupování.

Pro případné škody vzniklé naší činností máme uzavřenou odpovědnostní pojistku na 20 mil. Kč.

Odpovědnost má ze zákona vždy zaměstnavatel/organizace. Naše odpovědnost je vymezena smluvními závazky, které nabízíme oproti konkurenci velmi široké. Za PREVENT hovoří mimo jiné více než 5.000 zákaznických organizací, kterým za více než 27 let působení nebyla našim zaviněním uložena žádná sankce.

Forma školení v oblasti BOZP a PO není právními předpisy stanovena. Klíčové je zejména naplnění požadavků na obsah, průběh a dokladování školení. E-learningová školení PREVENT s poradenstvím PREVENT nabízí vysoký nadstandard garance obsahu i průkaznosti průběhu školení. Oproti klasické formě školení je celý průběh školení a ověřování znalostí detailně zaznamenáván.

Veškerý poradenský servis poskytujeme v češtině i angličtině. Školení, lékařské prohlídky nebo konzultace zajistíme i pro Vaše zahraniční pracovníky.

Nezávazná nabídka Zaujali jsme Vás?

Zašlete nám Vaše požadavky, obratem Vám připravíme nejlepší možnou nabídku. Pokud se chcete jen na něco zeptat, neváhejte nám zavolat.

Chci nezávaznou nabídku
prevent prevent
Podpora PREVENTU
prevent

Newsletter

Buďte v obraze a nechte si zasílat přehled článků z našeho Informačního servisu pro personalisty. Jednoduše a bez starostí.