lg-slide-03@1800x1000.jpg

Jak funguje spolupráce?

Péči o bezpečnost a ochranu zdraví při práci vnímáme jako úkol, jehož hlavním cílem jsou zdraví, spokojení a produktivní zaměstnanci.

Zaměřujeme se na prevenci rizik jednoduše a přirozeně zabudovanou do každodenního života na pracovištích.

Vždy usilujeme o jednoduchá a praktická řešení.

Chci nezávaznou nabídku

Naším cílem je minimalizovat váš čas věnovaný řešení úkolů BOZP, PO a PLS. Nabízme přitom vysokou míru prevence rizik a právní ochany.

Poptávka

Napište nám své požadavky. Pokud si nejste jisti, zavolejte, rádi s vámi vše prokonzultujeme a poradíme vám.

Nabídka

Na základě poptávky vám připravíme nabídku s optimálním řešením vašich požadavků a předložíme k ní i návrh smlouvy.

Smlouva

Smlouva o spolupráci obsahuje kromě vymezení předmětu spolupráce a cenových podmínek také odborné garance PREVENT.

Spolupráce

V případě komplexních poradenských služeb (Smluvní poradenství BOZP a PO, Smluvní pracovnělékařské služby) má každý zákazník přiděleného svého hlavního odborného konzultanta PREVENT, může neomezeně využívat dispečink PREVENT i specialisty pro jednotlivé řešené problémy.

Dispečink PREVENT (podpora e-learningu, objednávání lékařských prohlídek, řešení běžných provozních problémů) je zákazníkům k dizpozici:

Online nonstop 24/7
Telefonicky Po - Pá 8:00 - 17:00

Při komplexním poradenském servisu (Smluvní poradenství BOZP a PO, Smluvní pracovnělékařské služby) provedeme na začátku vstupní audit a přípravíme vám veškerou potřebnou agendu v rozsahu povinností vyplývajících z právních předpisů případně vašich specifických požadavků. Následná průběžná spolupráce probíhá podle nastaveného harmonogramu pravidelných činností nebo aktuálních potřeb. Jsme vám k dispozici nonstop a neomezeně.

prevent

Newsletter

Buďte v obraze a nechte si zasílat přehled článků z našeho Informačního servisu pro personalisty. Jednoduše a bez starostí.