JavaScript isn't enabled in your browser. Without it same functions can't work.

Časté dotazy

Chcete se na něco zeptat? Neváhejte a napište, nebo nám zavolejte.

Co je potřeba k uzavření spolupráce na zajištění BOZP, PO či PLS?

Spolupráce probíhá na základě smlouvy. Její návrh Vám rádi připravíme v návaznosti na předloženou nabídku řešení Vašich požadavků. Po podpisu smlouvy můžeme ihned začít.


Jakou odbornost mají konzultanti PREVENT?

Každý zákazník má přiděleného svého hlavního konzultanta, na kterého se může v případě potřeby kdykoliv obracet (nonstop 24/7 e-mailem nebo telefonicky). K dispozici jsou podle potřeby i další specialisté PREVENT. Všichni konzultanti PREVENT mají vysokoškolské vzdělání a nejvyšší možné kvalifikace odborné způsobilosti pro dané obory a činnosti, které vykonávají.

Co dělat v případě mimořádných událostí? 

Nastane-li mimořádná událost (pracovní úraz, požár, apod.), mají zákazníci k dispozici kontakt na svého hlavního konzultanta nebo dispečink PREVENT, pokaždé se řešení okamžitě ujmeme a pomáháme od prvních kroků.


Pomůžete nám při kontrole státního dozoru?

V případě kontrol státního dozoru poskytujeme zákazníkům veškerou potřebnou součinnost a případné zastupování.


Jste na Vaši činnost pojištěni?

Pro případné škody vzniklé naší činností máme uzavřenu odpovědnostní pojistku na 20 mil. Kč.


Kdo nese při smluvním zajištění BOZP a PO odpovědnost?

Odpovědnost má ze zákona vždy zaměstnavatel/organizace. Naše odpovědnost je vymezena smluvními závazky, které nabízíme oproti konkurenci velmi široké. Za PREVENT hovoří mimo jiné více než 3.500 zákaznických organizací, kterým za více než 22 let působení nebyla našim zaviněním uložena žádná sankce.


Jsou zákonná školení BOZP a PO prováděná e-learningem v souladu s legislativou?

Forma školení v oblasti BOZP a PO není právními předpisy stanovena. Klíčové je zejména naplnění požadavků na obsah, průběh a dokladování školení. E-learningová školení PREVENT s poradenstvím PREVENT nabízí vysoký nadstandard garance obsahu i průkaznosti průběhu školení. Oproti klasické formě školení je celý průběh školení a ověřování znalostí detailně zaznamenáván.


Nabízíte servis i v jiném jazyce?

Veškerý poradenský servis poskytujeme v češtině i angličtině. Školení, lékařské prohlídky nebo konzultace zajistíme i pro Vaše zahraniční pracovníky.

Zaujali jsme Vás?

Kontaktujte nás, připravíme Vám nezávaznou nabídku.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Nastavení můžete kdykoliv změnit v nastavení vašeho prohlížeče.