header-split@1395x719.jpg

Ergonomie pracoviště

Zdravé a produktivní prostředí.

Chci nezávaznou nabídku

Vytvořte zaměstnancům co nejpohodlnější místo pro práci a maximalizujte jejich potenciál.

Předcházejte zdravotním potížím způsobeným nevhodným uspořádáním pracovišť, dlouhodobou prací s počítačem nebo nesprávnými pracovními návyky.

Připravili jsme program ergonomických nástrojů pro zdravé pracovní prostředí.

Ergonomický audit

Ergonomický audit odhalí nedostatky pracovišť i z hlediska legislativních požadavků. Jeho hlavním cílem je však navrhnout a doporučit optimální ergonomické uspořádání pracovního prostředí a přizpůsobit je tak co nejlépe potenciálu zaměstnanců.

V rámci ergonomického auditu je posuzováno pracoviště jako celek, jednotlivá pracovní místa a pracovní prostředky. 

Online kurz ergonomie

E-learningový kurz Ergonomie a zdravé pracovní místo spustitelný v libovolném řídícím vzdělávacím systému (LMS) seznamuje s prevencí zdravotních rizik při práci s počítačem, ergonomickým uspořádáním pracovního místa a pracovních prostředků i ergonomií softwaru.

Součástí kurzu je i jednoduchý selfaudit, podle kterého si zaměstnanci mohou sami optimálně nastavit vlastní pracovní místo.

Monitoring pracovišť

Pravidelný online monitoring pracovišť s vyhodnocením rizikových faktorů a zpětnou vazbou pro jednotlivá pracoviště a pracovní místa.

Připravujeme.

 

 

 

prevent

Newsletter

Buďte v obraze a nechte si zasílat přehled článků z našeho Informačního servisu pro personalisty. Jednoduše a bez starostí.