Kariéra v PREVENT

Staňte se součástí přední české poradenské a vzdělávací společnosti.

Technik BOZP a PO

Hledáme do týmu šikovného kolegu na pozici technika BOZP a PO. Pracovní náplní je zejména provádění preventivních prohlídek pracovišť našich klientů se zaměřením na BOZP a PO.

Požadujeme odborné způsobilosti v BOZP (OZO v prevenci rizik) a PO (minimálně Technik PO), odpovědnost, spolehlivost, zájem o problematiku, řidičský průkaz skupiny B.

Vhodné i pro čerstvé absolventy či studující odborných způsobilostí.

Nabízíme nadstandardní ohodnocení i pracovní podmínky, odborné a technologické zázemi, možnost neustálého vzdělávání a osobnostního růstu. 


Odborný konzultant pro BOZP a PO

Otevíráme příležitost pro uplatnění na pozici odborného konzultanta BOZP a PO. Pracovní náplní je péče o klienty - řešení úkolů prevence rizik, vypracování dokumentace BOZP a PO, provádění pravidelných i jednorázových auditů BOZP a PO, součinnost při kontrolách státního dozoru či jednáních se třetími stranami, konzultace k problematice BOZP a PO.

Požadujeme odborné způsobilosti v BOZP (prevece rizik) a požární ochraně (OZO v PO), samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, zájem o problematiku, řidičský průkaz skupiny B. Dobrá angličtina výhodou. 

Nabízíme práci pro velmi zajímavé klienty, nadstandardní ohodnocení i pracovní podmínky, odborné a technologické zázemi, možnost neustálého vzdělávání a osobnostního růstu. 


Máte-li zájem spolu s námi pracovat pro skvělé a renomované klienty, pošlete nám svůj životopis na katka@prevent.cz.

Každý životopis pečlivě prostudujeme a ozveme se Vám.

Zaujali jsme Vás?

Kontaktujte nás, připravíme Vám nezávaznou nabídku.