E-learning

Využijte výhod e-learningu nejen pro zákonná školení zaměstnanců o BOZP a PO, ale i jakékoliv jiné firemní vzdělávání, školení partnerů či zákazníků.

Dozvědět se více

Online školení zaměstnanců

Komplexní služby pro vzdělávání zaměstnanců formou e-learningu.

Nejpoužívanější systém pro zákonná školení zaměstnanců (BOZP, PO, Školení řidičů, První pomoc) v ČR INSTRUCTOR s nonstop podporou, smluvními garancemi, znaleckým posudkem a odborným poradenstvím.

Řídicí vzdělávací systémy (LMS) s vlastním vývojem a technickou podporou.

Zákonné e-learnigové kurzy (BOZP, PO, Školení řidičů, První pomoc) a další hotové kurzy na častá firemní témata. Výroba e-learningových kurzů na míru. Kreativní práce a poradenství při tvorbě e-learningových programů.

Školení BOZP a PO

Pro zákonná školení BOZP a PO (vč. Školení řidičů, První pomoci apod.) nabízíme nejpoužívanější online řešení v České republice INSTRUCTOR.

Více informací


Zákazníkům s vlastním řídícím vzdělávacím systémem (LMS) implementujeme naše kurzy zákonných školení BOZP a PO podle libovolných komunikačních standardů (SCORM, AICC apod.).

Více informací

Výroba kurzů na míru

Chcete připravit e-learning na míru?

Dlouholeté zkušenosti, zpětná vazba našich zákazníků a tisíce vyrobených e-learningových kurzů nám dávají ty nejlepší předpoklady připravit nejlepší řešení i pro vás.

Nabízíme úpravu našich hotových kurzů nebo výrobu kurzů na téma podle vašich požadavků pro libovolný řídící vzdělávací systém (LMS).

Více informací

Řídící vzdělávací systémy (LMS)

Rozumíme vzdělávacím potřebám, proto jsme připravili i dva vlastní řídící vzdělávací systémy (LMS).

INSTRUCTOR - jednoduché intuitivní řešení bez potřeby instalace.

EDUNIO - sofistikované řešení s širokými možnostmi nastavení.

Více informací

Zaujali jsme Vás?

Kontaktujte nás, připravíme Vám nezávaznou nabídku.